Home Verta žinoti Fip rekomendacijos etikos kodekso

Partneriai

www.fip.org

Nuorodos

Statistika

Nariai : 1
Turinys : 24
Nuorodos : 6
Fip rekomendacijos etikos kodekso PDF Spausdinti Email

 

Pasaulinės farmacijos federacijos priimti etikos kodekso principai

 

 

 

 

 

*Sąžiningai ir teisingai paskirstyti turimas sveikatinimo žinias

 

*Užtikrinti, kad jų prioritetai teikiant profesionalią paslaugą yra saugumas, gerovė ir kitų sveikatos interesų tenkinimas.

 

*Bendradarbiauti su kitais sveikatos specialistais siekiant užtikrinti geriausią sveikatos apsaugos kokybę asmeniui ir visuomenei

 

*Gerbti pacientų teisę dalyvauti priimant sprendimus dėl jų medikamentinio gydymo ir skatinti juos dalyvauti šiame procese.

 

* Atpažinti ir gerbti paciento kultūrinius skirtumus, įsitikinimus, galinčius paveikti paciento požiūrį į jam siūlomą gydymą.

 

 

* Gerbti ir saugoti informaciją, susijusią su gydymu, užtikrinti individualių asmenų informacijos konfidencialumą, išskyrus atvejus, kai asmuo leidžia šia informaciją suteikti arba kitais išimtinais atvejais.

 

* Dirbti profesionaliai remiantis moksliniais principais ir standartais.

 

* Dirbti sąžiningai bendradarbiautjant su kolegomis bei kitais sveikatos priežiūros specialistais ir  nesielgti taip, kad nebūtų deskridituojama profesija ir nebūtų žeminamas pasitikėjimas ja

 

* Užtikrinti profesinių žinių kokybę tobulinantis ir keliant kvalifikaciją.

 

* Laikytis įstatymų, priimtų kodeksų, standartų, susijusių su farmacine veikla ir produkcija bei garantuoti vaistinių preparatų tiekimą perkant juos iš patikimų tiekėjų.

 

* Užtikrinti, kad asmenys, atsakingi už vaistų tiekimą, turėtų tam privalomų žinių, kad efektyviai ir produktyviai atliktų savo pareigas.

 

* Užtikrinti, kad visa teikiama informacija pacientui, sveikatos priežiūros specialistui yra tiksli ir objektyvi ir turi būti pateikiama suprantamai.

 

* Elgtis su visais pagarbiai ir mandagiai, teikiant farmacinę paslaugą.

 

* Užtikrinti tolydų farmacinės paslaugos tiekimą, esant konfliktinei situacijai, susijusiais su asmeniniais, moraliniais įsitikinimais ar farmaciją. Esant darbiniam konfliktui, reikia užtikrinti, kad pacientas gautų farmacinę paslaugą.

 

 

Klausimėlis

Ar galima pardavinėti nereceptinius vaistus degalinėse?
 

Svečiai

Mes turime 33 svečius online

LFS Facebook'e